...bo praca, to moja pasja!

Z wykształcenia jestem anglistką, romanistką i ekonomistką.
Ukończyłam język angielski w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu, podyplomowe studia tłumaczeniowe na Filologii Angielskiej we Wrocławiu, język francuski w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu i handel zagraniczny na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.


Pracowałam w różnych typach szkół: podstawowej, gimnazjum oraz średniej, zdobyłam doświadczenie pracując jako nauczyciel, tłumacz i egzaminator. Obecnie pracuję we własnej szkole językowej Poliglota Centrum Języków Obcych, w której nauczam języka angielskiego i francuskiego. Wykorzystuję tu całe swoje doświadczenie pracując z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, ale także współpracując z korporacjami zagranicznymi nauczając języka biznesowego.

autorka gier językowych FRANGLO

Katarzyna Lenart

Copyright 2023. FRANGLO. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

Bo gry i zabawy językowe to skuteczny sposób na naukę!

Pomysł na stworzenie materiałów językowych zrodził się
z wewnętrznej potrzeby, gdyż brakowało mi ich do pracy
we własnej szkole językowej.

 

Szczególnie zależało mi na stworzeniu materiałów do języka francuskiego. Takich, które będą skutecznie wspierały uczniów w nauce tego języka, a także aktywizowały do swobodnego mówienia dzięki zabawnym ilustracjom.

 

To produkty fizyczne, których nie musisz ani drukować ani laminować, możesz skorzystać z nich w każdej chwili bez wcześniejszego przygotowania.